top of page

Ergüler Hukuk Bürosu

2015

Hukukun birçok alanında akademik birikim ve mesleki tecrübesiyle, dinamik kadrosu ve alanlarında yetkin danışmanların katkılarıyla birlikte Hatay/Dörtyol'da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ergüler Hukuk Bürosu

Vizyonumuz

Küselleşen dünya ile birlikte avukatlık hizmetlerinin de daha etkili ve hızlı sürdürülebilmesi adına; bilgi teknolojilerinden yararlanmak suretiyle müvekkillere üstün ve kaliteli bir hukuki danışmanlık sunmak adına çağa ayak uyduran bir hizmet kalitesi.

Avukat Serkan Ergüler

Av. Serkan Ergüler

Av. Serkan Ergüler, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakületsi, Çukurova Üniversitesi Yüksek Lisans

Avukat Serkan Ergüler Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun olarak avukatlık stajını Hatay Barosu'nda tamamlayarak Ergüler Hukuk Bürosu Dörtyol'da mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir. Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Hukuk Bilim Dalında Yüksek Linsan eğitimini sürdürmektedir.

Email : info@erguler.av.tr Tel:0554 784 7251

Avukatlar

The Glory of a Good Lawyer

Is to Win a Bad Trial.

( Balzac)

Odaklarımız

Her biri kendi alanında deneyimli ve güncel gelişmeler karşısında kendini yenileyebilen avukatlardan oluşan personel kadrosu ile Ergüler Hukuk & Danışmanlık hızlı ve etkili çözümlerin alınmasında önemli rol oynamaktadır. Avukatlık çağın ve teknolojinin gerektirdiği her türlü imkandan faydalanarak tarafımıza başvuran vatandaşlarınıza her türlü hukuki desteği sağlamak bununla birlikte kısa zamanda edinmiş olduğu tecrübe ile iş dünyası ve bireysel anlamda hukuki sorunlar karşısında türlü hukuki yardım ve desteği sunmaktır.

bottom of page